Oświata

"Czym oddycha Ozimek?" - ważna inicjatywa

Drodzy mieszkańcy!

Zbliża się zima a wraz z nią problemy związane z jakością powietrza. Smog - słowo klucz, jest wszystkim doskonale znane. Ale nikt z nas do końca nie wie, jakim powietrzem oddychamy w Ozimku.

Pojawiła się genialna inicjatywa, z której nasza szkoła postanowiła skorzystać. Zgłosiliśmy się do konkursu, by otrzymać profesjonalny czujnik do badania jakości powietrza. Teraz prosimy o Wasze głosy!

Zasady są bardzo proste. Każdy z nas może oddać tylko jeden głos, a dokładniej jeden głos z jednego adresu mailowego. Należy wejść na stronę www.wiemczymoddycham.pl i zagłosować na lokalizacje Ozimek, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Paraolimpijczyków i Olimpijczyków Polskich. Nie trzeba podawać numeru telefonów i zaznaczać wszystkich zgód, wystarczy zaakceptować regulamin.

 Pamiętajcie!  Liczy się ilość oddanych głosów. Nie pozwólmy, by taka szansa ulotniła nam się sprzed nosa! Poinformujmy o tej akcji rodzinę i znajomych. 

Każdy głos jest na wagę złota, bo zbliża nas do wygrania czujnika. To będzie pierwsze i jedyne takie urządzenie w Gminie! 

 Prosimy o Wasze głosy!

Dziękujemy!

 

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2019-06-26 18:05
  • |
  • Licznik odwiedzin: 51 036 132