Wiadomości z Ozimka i okolic

Oświata

W OPOLSKIM TEATRZE LALKI I AKTORA W OPOLU

Uczniowie klas IV „c” i IV „d” gościli w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w Opolu na spektaklu „Akademia Pana Kleksa”. Przedstawienie łączące aktorską grę, lalkowe kreacje, teatr cienia, piosenkę i komputerową animację bardzo podobało się naszym uczniom. Dzięki temu, że śledziliśmy przygody bohaterów z pierwszych rzędów, zostaliśmy obdarowani piegami Kleksa, który wielokrotnie schodził ze sceny do nas. Uczniowie nagrodzili  artystów zasłużonymi brawami. Nie tylko sztukę należy pochwalić, również widzów- czwartoklasistów, których wyróżniał piękny, odświętny strój (wszak teatr to wyjątkowe miejsce)  oraz  zachowanie na piątkę z plusem. Brawa – tym razem dla naszych uczniów!

                                      Wychowawczynie

                   Marzena Wolicka – Mazurkiewicz i Małgorzata Dziewulska- Stefan

teatr (1)teatr (2)

Menu szybkiego dostępu do wybranych treści

  • Data aktualizacji: 2018-09-21 15:49
  • |
  • Licznik odwiedzin: 42 051 941